Leden 2009

Reese vs. Hayden Panettiere, Jessica Alba

31. ledna 2009 v 22:15 | verczaaa |  Styl&Fashion
Na people.com jsem našla tuhle fotku. No ty šaty nejsou úplně stejný, ale tak nikdo není dokonalý :). Reese tu má šaty své oblíbené značky Nina Ricci, má víc šatů od téhle značky a sou fakt nádherné. Na fotkách je s Hayden Panettiere a Jessicou Albou.Rozhovor s Reese o Avonu

30. ledna 2009 v 19:15 | verczaaa |  Interview
Co vás fascinuje na společnosti Avon?? Proč jste si vybrala spolupráci právě s touto společností??
Vždy jsem Avon respektovala a vnímala, jako globální značku pro krásu. Odkdy si pamatuju, výrobky Avonu byly součástí mého života. Dlouhé roky moje rodina využívala starostlivosti té jisté Avon Lady. Její jméno je Dolores a pracuje s mojí mámou v nemocnici. Avon je však pro mě víc, jako třeba globální značka pro krásu. Je to také společnost s neuvěřitelnou historií podporou žen nebo už prostřednictvím příležitosti udělat si Avon Lady, ale i prostřednictvím Avon nadace, která je zaměřená na zlepšení životů žen a jejich rodin ve všeobecnosti. Posuzuje svůj úspěch nejen výnosy, ale také pro dobrou vůli, která realizuje v komunitách ve městech svoje působení.

Jaký je to pocit být první globální velvyslankyní pro Avon??
Je to pro mě velké privilegium, zodpovědnost, ale také pocta.

Musíte být celkem vytížená, jako herečka, producentka, matka. Jak si členíte spolupráci s Avonem do svého rozvrhu??
Stejně jako mnoho Avon Ladies, které mají dvě práce! Avon mi poskytuje flexibilní pracovní čas. Chci svůj život a život své rodiny udělat tak kvalitní, jak se jen dá. Těší mě, že Avon nadace je zaměřený právě na otázky týkající se žen. Jako matka věřím, že je důležité učit těmto hodnotám i své děti.


30. ledna- vytoužené volno

30. ledna 2009 v 16:31 | verczaaa |  Webmiss
Tak se vám opět hlásím ze základny. Dneska probíhá po celé ČR zasloužené a pro všechny vytoužené volno- jeden den, ale musíme se s tím smířit. Jak vám dopadlo vysvědčení?? U nás ve třídě žádná sláva, krom mě :o). Jsem ráda, za to co mám a to je vyznamenání. Jen o to horší je, že zase od pondělka to začíná nanovo, zase zkoušení, psaní písemek a mozek zabořený do učení. U Reese moc velké novinky nejsou, jen nějaké ty paparazzi fotky, ale já rychlík je už zvládla :o).
Trochu sem poupravila rubriku photoshooty- nějaké fotky chyběly nebo neměly svůj pravý název, ze které časopisu byla atd. Už dlouho překládám s Reese jeden rozhovor a ještě pořád není hotový, pokud mi dneska zbyde čas, zase něco přeložím. Asi tak kolem 25. ledna sem se zase spřátelila, majitelka se jmenuje eja a je o Emmě Watson a Harry Potterovi, ale teď je to vážně poslední blog s kým spřátelím, už mám SBéček hodně a moc je nestíhám :(!!!!
Tak já už vás nebudu moc nudit a jdu si něco přečíst :o)


Reese šla koupit nějaké ložní prádlo, January 29

30. ledna 2009 v 15:32 | verczaaa |  Paparazzi 2009
Je vidět, že teda moc nadšená chudák nebyla :(

Reese na Avon konferenci v New York City, March 4

29. ledna 2009 v 16:04 | verczaaa |  Avon
Jako globální ambasádor se Reese zúčastnila této konference v New Yorku dne 3. března 2008. Ukazuje tam i Avonům propagační náramek.

Reese a její Converse

29. ledna 2009 v 14:53 | verczaaa |  Styl&Fashion
Každý z nás je měl, nebo aspoň po nich z hlouby duše toužil. Já patřím mezi ty, kterým se tyhle plátěnky hrozně moc líbí a jedny dokonce i mám. Ale neoblíbila jsem si je jen já, ale spousta hvězd. Mezi nimi řadíme i Reese. Našla jsem pár fotek, kde je má. Její nejoblíbenější jsou černé, bíle a modré a musím uznat, že jí fakt seknou!!