Červenec 2009

Design č. 11

31. července 2009 v 14:42 | verczaaa |  Past layouts
Po dlouhé době opět nový design, ten od Sue byl nádherný, ale nechtěla jsem ji moc dlouho využívat!! Tenhle mám od Monishky!! Skvělá stránka, určitě ji všichni znáte a já jí moc děkuju!!
Barvy: modrá, červená, bílá
Spokojenost: 100%
Náhled:

Dnešní vysílání Jarmarku marnosti

30. července 2009 v 10:45 | verczaaa |  News
Jeden z vrcholných románů 19. století dokonale zachycují tehdejší anglickou společnost. Tak se mluví o díle Williama Makepeacea Thackerayho Jarmark marnosti. Jeho zatím poslední filmová verze vznikla před pěti lety s Reese Witherspoon v hlavní roli.
Pravá blondýnka Reese Witherspoon ale není jedinou hvězdou, která dodává filmu indické
režisérky Miry Nairové lesk. Za pozornost stojí i výkony dalších britských hvězd filmového plátna, jako jsou Gabriel Byrne, Bob Hoskins, Jim Broadbent či Eileen Atkins.
Jarmark marnosti byl vděčným filmovým námětem především ve dvacátých a třicátých letech
minulého století, kdy vznikly čtyři němé verze a dvě zvukové. V letech 1967, 1987 a 1998 vznikly v produkci britské BBC tlevizní minisérie a zatím naposledy se námětu ujala v roce 2004 právě Mira Nairová, která teď připravuje novinku Shantaram s Johnnym Deppem a hollywoodskou hvězdou Amitabhem Bachchanem.

Přišla mi příliš hubená
Byť jde o hvězdně obsazený snímek, v kinech si stěží vydělal na své náklady. "Když jsme s Reese domlouvali začátkem roku 2003 její účinkování ve filmu, zdála se mi příliš hubená a tak jsem zavtipkovala, že by mohla kvůli roli třeba otěhotnět, aby trošku přibrala. Za pár dnů mi volala, že je skutečně těhotná. Byl to pro mě šok, přestože to samozřejmě s mým vtípkem nemělo nic společného," vzpomíná režisérka na přípravy natáčení, které probíhalo po celé Anglii, především v Somersetu, Kentu a Londýně. Několik záběrů přivezla Mira Nairová také z rodné Indie.

credit: tv-magazín
Na film se můžete těšit DNES na ČT 2 ve 16:35 hod.!!

Opět další hiatus- 24.7.- 10.8.2009

23. července 2009 v 15:50 | verczaaa |  Webmiss
Už podle názvu je všem jasný co se tu bude dít. Blíží se další plánová akce, která bude trvat předlouhé dva týdny!! Přijede mi ségra a její děti, takže tady bude vážně rambajs, určitě to znáte a pro mě, jakožto velkého puntičkáře to je čára před rozpočet. Pro mě a taky hlavně pro blog, který tak miluju. Už jste si všimli ubývajích článků, no vážně nic holt není a všechny starší fotky a informace na blogu už jsou.... Takže tím pádem jsem ani nemohla nic přednastavit, jak se obrazně říká, nastane tu doba temna. Ale nebojte, já se zas vrátím a vše určitě doženu. Jen se omlouvám, všem návštěvníkům- SB. Musíte prominout a počkat, ale tak každý si chce užít prázdniny co nejvíce. Snad nebude žádné třídění, pokud jo, tak na mě prosím berte ohled!!
I když čas mít budu, tak sama něco sem hodím, ale nejsem si jistá! Tak se všichni mějte a za dva týdny nashle!!

Diplomek od Patty

22. července 2009 v 21:00 | verczaaa |  Awards
Ještě přidávám opožděný diplomek od Patty za spřátelení. Diplomky už moc nedělám, nějak to prostě přestalo u všech :). Nicméně jí ještě jednou moc děkuju!!

Glossy Duch March

22. července 2009 v 15:31 | verczaaa |  Magazines 2009
Našla jsem mnou dosud neviděný magazín s názvem Glossy. Už podle napsaných vět je poznat, že to je holandština. Moc se jim povedly ty poslední dvě strany.

Verczaaa vás prosí (nenutí) o hlas

21. července 2009 v 17:48 | verczaaa |  Webmiss
Ahojky moji milí!! Chtěla bych vás poprosit o malou věc, nechci vás nijak přemlouvat nebo tak, ale pokud na můj blog chodíte rádi, ta pro mě zde hlasujte! Budu ráda za každičký :). Děkuju všem moc předem!!
Přihlásila jsem se do SONP- o nejlepší píseň.

Tipy pro make-up podle Reese

21. července 2009 v 15:50 | verczaaa |  Avon
Němám vážně do přidávat, tak jsem naštěstní našla takovou zajímavost, co se hlavně bude líbit holkám, které se pečlivě starají o pleť a tak obličej všeobecně. Našla jsem oblíbené kosmetické výrobky Reese, které velmi používá a není sama!!

The lip scrub- odstranění rtěnky, £19.55
Tento cukrový skořicový exfoliator (nevím co to znamená) je velmi u celebrit oblíben hlavně u Kate Moss. Docílí se jím hladkého povrchu u rtů.

Grafika by Amber

20. července 2009 v 14:59 | verczaaa |  Graphic
Na ambersworld.blog.cz jsem našla tyhle dva avatary a krásný banner. A prostě jsem to sem dát musela, samozřejmě se zdrojem!!

credit: ambersworld.blog.cz

Jinak moc lituju toho, že článku jsou teď nic moc.... nejsou vůbec žádné novinky a já prostě nevím, co sem mám dát. Dnes navíc jdu s mamkou do kina, ani se mě neptejte na co.... xD Prostě mě stále okouzluje Harry Potter.

Reese na special screening of Legally Blonde 2 (Unknown)

20. července 2009 v 11:35 | verczaaa |  Public Appearances 2003
Ještě tu mám poslední akci z roku 2003, které se Reese spolu Ryanem zúčastnili. Reese měla velmi volné šaty, tak není vidět jestli byla ještě těhotná nebo už porodila, ale hrozně hezky se tu směje.

Zásnubní prsten

19. července 2009 v 19:36 | verczaaa |  Articles
• Našla jsem tenhle zajímavý článek o Reesinu prstenu. Já osobně bych taky chtěla jeden takový vlastnit!!
Ryan tento prstýnek dal Reese po roční známosti v roce 1998 v Jižní Karolíně. Seznámili se na narozeninovém večírku, na počest 21. narozenin Reese, kam Ryan na pozvání Reesiných rodičů přišel.
Tento čtyřkarátový briliantový prsten vyrobený z platiny je velmi vzácný a na celém světě jich je všeho všudy jen pár.
Zde ještě lepší podoba prstenu:
Copyright ©witherspoon-r.blog.cz