Říjen 2009

Photoshoot #3 '09

22. října 2009 v 15:34 | verczaaa |  Photoshoots 2009
No jak jsem předpokládala, tak se také stalo!! No já teda vážně koukám!! Smozřejmě se k obálce objevil i úžasný nový shoot!! Sice fotky ještě nejsou v HQ, ale to vůbec nevadí, jsou prostě bezvadné!!
Jinak se vám moc chci omluvit, že jsem před tři dny nebyla na vašich blocích, ale vůbec nemám čas a zítra píšeme velikou písemku z dějepisu a já vůbec nic neumím, takže mě prosím ještě omluvtě!! Děkuju. Jinak si užijte fotky!!
free image host free image host free image host free image host free image host free image host

InStyle November

18. října 2009 v 12:53 | verczaaa |  Magazines 2009
No teda páni, já opravdu nemám slov. Reese se objevila na listopadové obálce časopisu InStyle. Reese zde otevřeně mluví o lásce, rodině a životě s přítelem Jakem Gyllenhaalem, konečně!! Teda mě se obálka hrozně moc líbí a doufám, že třeba se objeví i nějaký nový shoot k němu!!

On the Set (12.10.) How do you know?

15. října 2009 v 17:16 | verczaaa |  How Do You Know?
Reese byla opět vidět na natáčení, tentokrát rovnou na hřišti. Natáčela stejného dne, kdy Ryan vzal jejich děti na festival.

Design č. 14

14. října 2009 v 20:48 | verczaaa |  Past layouts
Takže jsem dala na vás a změnila o trochu dřív design. Jak se říká změna je život a ten předtím už byl takový okoukaný a tenhle jsem měla hotovej snad měsíce, ale jak sem si na něm vyhrála...! I když tolik fotek to není, ale je to zase něco jiného. Navíc jsem opět upravila komentáře. Tak snad se vám změna bude líbit!!

Ryan and Abbie took kids at H. Festival, 12.10.

14. října 2009 v 19:31 | verczaaa |  Paparazzi 2009
Ryan a jeho přítelkyně Abbie vzali před dvěma dny Avu a Deacona na Festival, kterého se úřastnily všechny děti ze stejné školy. Byly tam nějaké atrakce, podobné jako u nás asi Maťějská pouť. Je vidět, že si to děti užily :).

Nový design??

12. října 2009 v 15:23 | verczaaa |  Webmiss
Ahojky, moc se vám chci omluvit, že to tad takhle pustne, ale nená se nic dělat Novinky nejsou absolutně žádné a já nemám tolik času. Navíc mě dnes čekají vrcholné přípravy do tanečních, máme prodlouženou a všichni jsou z toho jak na větvi!! I když nevím jestli to bude stát za to, ale sem zvědavá jaký to bude!! Takže dnes už nic nestihnu a ani zítra, to máme do čtyř. Tak to je první věc...
Druhá je ta, jestli bych už neměla změnit design... tenhle se mi líbí, ale zdá se mi moc okoukaný, tak mi prosím napiště vás názor anebo jestli tenhle tady ještě chvilku nechat!! Děkuju :)

Reese si zahraje panenku Barbie??

10. října 2009 v 15:29 | verczaaa |  Articles
Toy-výrobce Mattel se rozhodl pro film o Barbie. Nyní Reese Witherspoon, Hilary Duff, Lindsay Lohan a Hayden Panettiere soupeří o hlavní roli.

Panenka Barbie patří mezi další hračky, které si vybral Hollywood do centra svých filmových příběhů. Barbie bude hlavní hvězdou chystaného celovečerního hraného snímku, informoval o tom v pátek server BBC. Filmové studio Universal Pictures si zajistilo autorská práva od společnosti Mattel na realizaci snímku. Dětská panenka Barbie, která se začala vyrábět v roce 1959, si tak našla cestu i do filmového průmyslu.
Oblíbená a po celém světě rozšířená hračka ale nebude mít na stříbrném plátně svou premiéru. Barbie nechyběla v rodinné komedii Toy Story 2: Příběh hraček a v několika dalších, rovněž animovaných filmech. Producentem připravovaného snímku bude Laurence Mark, který stál za realizací muzikálu Dreamgirls, sportovní komedie Jerry Maguire nebo romance Poslední prázdniny. Zástupci společnosti Mattel Richard Dickson a Rob Hudnut budou zastávat funkci výkonných producentů.

credit:hankys.blog.cz

Leaving the Neil George Salon in Beverly Hills, 3.9.

6. října 2009 v 18:28 | verczaaa |  Paparazzi 2009
Přidávám ještě jedny starší paparazzi fotky ze začátku září. Reese hrozně závidím, jaký tam měli stále teplo a že si mohla vykračovat v tak lehkém oblečení. Jinak jí to moc sluší. Měla super minisukni a šedé tílko a dávala si veliký pozor při procházení přes silnici.

Elle Woods 17. hlavní hrdinkou všech dob!

5. října 2009 v 15:08 | verczaaa |  News
Na ThisIsTheWestCountry se 'Pravá blondýnka' Elle Woods umístila v povědomí všech lidí na krásném 17. místě hlavních hrdinek světové kinematografie!! První místo obsadila s nezapomenutelným výkonem získaným na Oscara Julia Roberts s postavou Erin Brockovich.

1. Erin Brockovich (Erin Brockovich)
2. Clarice Starlingová (Mlčení jehňátek)
3. Lara Croft (Tomb Raider)
4. Ellen Ripley (Alien)
5. Sarah Connor (Terminátor)
6. Elizabeth Swann (Piráti z Karibiku)
7. Rose DeWitt Bukater (Titanic)
8. Nevěsta (Kill Bill).
9. Hermiona Grangerová (Harry Potter)
10. Královna Alžběta (královna)
11. Juliet (Romeo a Julie)
12. Elizabeth Bennett (Pýcha a předsudek)
13. Celie Johnson (The Color Purple)
14. Queen Elizabeth I (Queen Elizabeth I)
15. Trojice (Matrix)
16. Jane Smith (Mr & Mrs Smith)
17. Elle Woods (Legally Blonde)
18. Amélie Poulain (Amélie)
19. Xena (Xena Warrior Princess)
20. Alice (Resident Evil)
credit: harryhppotter.blog.cz

Dress like Reese #10

4. října 2009 v 17:50 | verczaaa |  Dress like Reese
Mám tu opět stejné kousky oblečení, které Reese měla na sobě a můžete se jimi i inspirovat. Hodně v kurzu jsou stále úzké džíny, tzv. roury jakéhokoliv typu nebo barvy. Celebrity si je teď hodně oblíbily. A samozřejmě koženou kabelkou nikdy nic nezkazíte. Pokud tuto kabelku chtěce vidět lépe, mrkněte do předšlého článku, kdy ji Reese zrovna má :).
Bottega Veneta Bag