Leden 2010

Dress like Reese #17

31. ledna 2010 v 19:21 | verczaaa |  Dress like Reese
Reese jako globální velvyslankyně firmy Avon, musí mít doma v zásobě vždy nějaký kostýmek a slušivé boty na podpatku. Zde vám chci zhrnout pár kousků. Já ovšem bych si to na sebe nikdy neoblíkla a ani by mi to neslušelo. Jsem spíše sportovní typ. Ale můžete si všimnout, že ty šaty se až tak od sebe neliší, jen mají jinou barvu :D.
RM by Roland Mouret Dress

Walking her dog in Hollwood, 8.4.

31. ledna 2010 v 11:57 | verczaaa |  Paparazzi 1999
Objevila jsem staré forky, téměř jedenáct let staré! To ještě nebyli na světě Ava a ani Deacon.
Reese byla viděna se svým pejskem- jeho jméno je Frank Sinatra, musí být určitě hrdý za takové jméno :D. Na prvních dvou fotkách Reese není zrovna nadšená, že jí fotí, ale jak si zvykla a vždy se usmívá. Už se trochu zakulacovala- čekala Avu.

Mladší Reese...

30. ledna 2010 v 18:01 | verczaaa |  Miscellaneous Pics
Konečně jsem k tomu dokopala!! :) Dlouho jsem hledala tyhle fotky, kdy byla Reese malá nebo v pubertě, ale mám je!! Snad se vám budou líbit a bude vás to zajímat. Na druhé fotce je svým starším bratrem Johnem :). Na poslední si nejsem jistá, jestli to je skutečně ona.. a ještě ty černobílé :D.

Leaving friend's house in Brentwood, 27.1.

29. ledna 2010 v 21:05 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Reese už poněkolikáté odcházela z toho místa. Tu bránu a tu zeleň si moc dobře pamatuji. Bydlí tu její kamarádka- musí být opravdu dobrá kamarádka, chodí k ní často. Reese měla opět své oblíbené brýle značky Ray- Ban, tu menší koženou kabelku a zase ti zvláštní boty :D. Jinak fotky jsou ze stejného dne, kdy se objevila na té akci- jsou z dopoledne.

"An Unforgettable Evening"- help benefit for Women’s Cancer Fund, 27.1.

29. ledna 2010 v 10:12 | verczaaa |  Public Appearances 2010
Reese se tento rok už objevila na třetí akci!! Jsem moc ráda, že se takhle účastní, aspoň je plno fotek a stále se tu něco děje.
Opět to byla charitativní akce s názvem "An Unforgettable Evening"- neboli v češtině Nezapomenutelný večer, který se odehrál v hotelu v Beverly Hills. Je to benefice, která pomáhá ženám v boji proti rakovině, minulý rok byla hlavní tváří kampaně zpěvačka Beyonce.

14:50- update fotek!! Na konci jsou ještě nové fotky!! :)

Update 28.1.

28. ledna 2010 v 15:42 | verczaaa |  Webmiss
Tak co lidičky, jak vám dopadlo vysvědčení?! Já jsem nadmíru šťastná!! Už dlouho jsem takhle o sobě nenapsala, nevěděla jsem co, ale teď se nashromáždilo tolik věcí, že vám je musím říct. Bude se ti i týkat blogu..

1. Vám chci všem moc poděkovat za tak velkou návštěvnost, jistě jste si ji všimli, já teda koukala!! Ale je to, že odkaz mého blogu byl na layfor.blog a tam chodí vážně lidí!! A také děkuji za tolik dlouhých a milých komentářů od vás, vždy jsem radši, když mi napíše delší komentář- poznám, že vám to tu baví a máte co říct :).
2. Rozhodla jsem se, že bych změnila rubriku- Filmy a pořádně je upravila a nebo hůř smazala a zveřejnila je znovu. Vůbec se mi nelíbí, jak to mám a někde jsem nekvalitní staré fotky.. Pustila bych se do toho o víkendu, nějak tak.
3. Doupravila rubriku- Events- Akce a některé které tu nejsou ještě dopřidala a nahradila straré za nové a ve větší kvalitě.
4. Našla jsem hodně fotek Reese z dětství, ale ještě sem se je neodhodlala je zveřejnit! :D
5. Dnes asi už nic nepřidám, sice se objevily nové fotky- candids, tak i jedna nová akce, ale přidám je až zítra, počkám, pokud by se nenašly ještě nějaké nové! Je škoda je sem pak nedat! :) Ale jsem hrozně unavená a navíc se chci mrknout na Jarmark marnosti. :)

Snad to je všechno co jsem chtěla napsat, tak hezký prodloužený víkend, zítra tu jsem jak na koni!! Snad jste došli až do konce!! :) Jo a ještě, hlasujte pro POTM na Únor, děkuju!! :)

avatar z layfor.blog.cz od Strangeb

Reese ve Water for Elephans??

27. ledna 2010 v 19:09 | verczaaa |  News
Podle nejnovějších zpráv na justjarred.buzznet.com by si Reese měla zahrát ve zbrusu nově připravovaném filmu Water for Elephans!

Před kamerou by se po druhé měla sejít s Robertem Pattinsonem (hráli spolu v Jarmarku marnosti) a nově s oscarovým Seanem Pennem.

Děj bude hlavně o romantické zápletce milostného trojúhlelníku- mezi Reese, Robem a Seanem. Robova postava se zamiluje do jezdecké instruktorky Marleny (Witherspoon), která si vezme charismatického zvířecího trenéra (Penn).

Pozn.: Tak opět romantický film, doufám, že tam bude i nějaké drama, ale nedokážu si představit vztah mezi Reese a Robertem..! Uvidíme co se z toho vyklube!! :)
○ Avatar jsem získala od roxy z youngandfree.blog.cz za vítězství!! :)

Grabs coffee with gal pal in LA, 26.1.

27. ledna 2010 v 17:23 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Reese byla včera spatřena s kamarádkou v restauraci na kávě. V této restauraci už jednou byla, ještě před novým rokem tu měla obchodní schůzku s Thomasem Kellerem. Reese byla hezky sportovně oblečená a měla hezkou kabelku- psaníčko, i když se to moc nehodilo, ale nebylo to tak špatné! :)

Blesk- Jarmark marnosti 28.1. 2010

26. ledna 2010 v 22:23 | verczaaa |  News
Mám pro vás skvělou novinu! LaRhette- a které moc a moc děkuji, mě upozornila, že dne 28.1. 2010 (čtvrtek) budou v trafikách prodávat spolu s deníkem Blesk! film Jarmark marnosti s Reese v hlavní roli. Film bude v papírovém obalu a bude stát 49,-Kč.

"Stačí získat postavení a svět vám leží u nohou..."
Stručné info:
Ironický a velmi humorný pohled na anglickou společnost na sklonku napoleonských válek. Příběh se soustředí na osudy Becky Sharp (Reese Witherspoon)- chytré i ambiciózní dcery druhořadého malíře a francouzské tanečnice,a Amelie Sedley - naivní a ne moc bystré dcery londýnského burzovního makléře. Becky i Amelie jsou ochotné udělat vše proto, aby se staly součástí nejvyšší společenské elity.

Pozn.: Já tedy ve čtvrtek vyrazím brzo ráno, aby mě nikdo nepředběhl, měla jsem vždy na filmy s Reese smůlu, ale tentokrát si to nenechám ujít! Mimo to, ve filmu se objeví v té době začínající hvězda Robert Pattinson- známý upír z Twilight Ságy!!

I really love my... 14

26. ledna 2010 v 17:16 | verczaaa |  Styl&Fashion
Reese si oblíbila tuto tašku značky Rebecca Minkoff. Je v Reesině oblíbené barvé černé a je přes hlavu. Já teda taky dávám přednost taškám přes hlavu, nevím, přijde mi to praktičtější.