Únor 2010

In Style (US)- March

28. února 2010 v 21:28 | verczaaa |  Magazines 2010
Historicky první scan- magazín v tomto roce. Reese sice není na obálce, ale objevila se někdě v půlce, kde se hovoří o Oscarech a hercích a herečkách, které alespoň jeden vyhráli. Reese tu je vyfocená spolu s Renée Zellweger- představitelkou Bridget Jones, vyhrála Oscara za Návrat do Cold Mountain- nádherný film.
Na druhém scanu je menší článek, který vám co nejdříve přeložím ;).

On rainy date with Jim Toth, 24.2.

28. února 2010 v 15:51 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Tak konečně se nám Reese objevila s novým přítelem, jestli to tak můžu nazvat.. asi jo. Byli viděni, jak odchází z restaurace k autu. Reese se celou dobu hezky usmívala, ale poté si musela zakrýt obličej.. nevím proč :D.

Leaving the restaurant in LA, 23.2.

27. února 2010 v 21:40 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Dostala jsem se navečer na počítač, takže toho využiji a přidám starší candids. A samozřejme vás všechny musím obejít, dám si záležet a budou to naprosto všichni. :)
Reese byla viděna, jak odchází z restaurace a opět telefonovala. Můžeme se pouze domnívat s kým, ale asi si myslím s kým.. Mám pro vás zajímavé fotky, které vás budou určitě zajít. :)

Nymburk :)

26. února 2010 v 18:08 | verczaaa |  Webmiss
Ahoj všichni, chci se vám na tenhle víkend hrozně omluvit!
Jela jsem k bráchovi do Nymburka a určitě nebudu mít čas. Navíc jsem si ještě neudělala samostatnou práci na biologii, takže tu jistě budu muset udělat, ale jsem zvědavá kdy to udělám.. Vrátím se až v neděli navečer a pak se zase musím připravit do školy. No uvidím kdy bude čas.
Přeji vám pěkný víkend! :)

avatar z ambersworld.blog.cz

Leaves her home and heads out, 18.2.

23. února 2010 v 21:51 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Na tyhle fotky je opravdu radost pohledět že? Jsou naprosto nádherné, krásné svítí sluníčko, všude je zeleň a Reese to moc sluší a ještě se hezky směje. Teď zjistila celkem nečekanou věc.. na justjarred napsali, že opuští svůj dům! Já si stále říkala, že pořád chodí k jedné kamarádce, i když většinou to psali.. ale spíš jim věřím teď. Takže ty naše známá vrata patří Reese :). Má to tam opravdu nádherné.

Kid's Choice Awards 2010- vote

23. února 2010 v 17:02 | verczaaa |  News
Jak jsem vám už tento týden informovala. Reese je nominována na Kids Choice Awards za nejoblíbenější hlas v animovaném filmu. Hlasování začalo asi před pár dny, nevím to jistě. Nicméně výsledky se dozvíme až 27. března. Je to spousta času, kdy můžete hlasovat pro svého favorita :). Doufám, že pro Reese hlásnete, ale nebudu vás nutit :). Můžete hlasovat i pro svůj oblíbený animovaný film.
Je až úplně na konci :). Hlasovat můžete neomezeně. ;)
děkuji agreene.blog.cz!

Reese Witherspoon At Neil George Salon, 12.1.

22. února 2010 v 17:18 | verczaaa |  V- Paparazzi
Našla jsem asi nejnovější paparazzi video. Většinou na youtube jsem stará tak dva nebo tři roky, ale tohle video je z 12. ledna, kdy Reese šla do kadeřnického salónu. To video je krásné, ale poněkud otřesné, jak ti paparazzi dokáží být vlezlí a že jsou u ní tak blízko...


Water for Elephans: Stručný obsah

22. února 2010 v 14:57 | verczaaa |  Articles
Reese Witherspoon se možná objeví v dalším filmu, který se bude jmenovat "Water for Elephants." Tentokrát by si měla zahrát po boku slavných herců Roberta Pattinsona a Seana Penna. Film by se natáčel podle předlohy Sary Gruen, která v roce 2006 publikovala svůj bestseler.

Krátký obsah:
"Water for elephants" se bude natáčet v cirkusovém prostředí. Soustředí se na Jacoba Jankowskiho (Robert Pattinson), osiřelého veterinárního studenta, který se stará o zvířata v pojízdných cirkusech. Později se zamiluje do krásné Marleny (Reese Witherspoon), která se živí jako jezdkyně na koni. Bohužel má ale naplánovanou svatbu se svým charismatickým, avšak nebezpečným zvířecím trenérem. Marlena je ovšem potěšena láskou, kterou k ní Jacob chová.
Na roli jejího manžela byl navržen 49-letý herec Sean Penn, který se k nabídce ještě nevyjádřil.

Water for Elephants je příběh zaostřující na milostný trojúhelník mezi zaměstnanci cirkusu, který si pod režisérská křídla vzal Francis Lawrence. Na psaní scénáře byli přizváni Richard LaGravenese a Gil Netter, Erwin Stoff a Andrew Tennenbaum se představí jako producenti.
Studio plánuje začít s natáčením letos v červnu.

Pozn.: Podobný článek tu už byl, ale ne tak obsáhlý!!

zdroj: reese-mode-style.blog.cz

Top 40 Money Makers

21. února 2010 v 18:20 | verczaaa |  News
Mám pro vás skvělou novinku. Časopis Vanity Fair dal dohromady žebříček čtyřiceti nejlépe vydělávajích osobností v Hollywoodu. Nejsou zde jen herci, herečky, ale i režiséry a producenti. Prostě ta hollywoodské smetánka, která opravdu jak se říká 'dobyla Hollywood'. První desítka hlavně patřím režisérům a producentům, ale objevil se tu i Daniel Radcliffe. Ale proč to píši, na 31. místě se objevila Reese s 21 miliony dolarů, máme jí co závidět :).


1. Michael Bay, producer-director ($125 million)
2. Steven Spielberg, producer-director ($85 million)
3. Roland Emmerich, producer-director ($70 million)
4. James Cameron, producer-director ($50 million)
5. Todd Phillips, director ($44 million)
6. Daniel Radcliffe, actor ($41 million)
7. Ben Stiller, actor ($40 million)
8. Tom Hanks, actor ($36 million)
9. J. J. Abrams, producer-director ($36 million)
10. Jerry Bruckheimer, producer ($35.5 million)

celý žebříček v celém článku

Doing furniture shopping in LA, 17.2.

21. února 2010 v 12:11 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Reese opět využila teplého a slunečného počasí v Los Angeles a vyrazila s kamarádkou na nákupy. Podle toho jak jsou obě oblečené tam bylo opravdu vedro.. ani nedokážu tou závistí mluvit..! U nás stále ten sníh a né a né prostě roztát. Ale i my se dočkáme :), doufám.
Reese měla slušivé minišaty a černé balerýnky, kamarádka rovněž tak :).