Březen 2010

Has lunch with trainer after leaving a gym, 28.2.

31. března 2010 v 14:15 | verczaaa |  Paparazzi 2002
Reese na těchto fotkách vypadá opravdu vyčerpaně..! Kdo by nebyl, když Reese byla v posilovně :D. Šla se odměnit, a to tím, že si dara zdravý zeleninový oběd. Já být jí, odměnila bych se čokoládou..!! :D
Přednastavený článek

Hiatus 31.3.- 7.4.2010

30. března 2010 v 13:56 | verczaaa |  Webmiss
witherspoon-r.blog.cz
Je to tu. Blíží se mi nebo nám všem nějaké ty krátké prázdniny. My máme pouze prodloužený víkend (čtvrtek, pátek, pondělí). Já odjíždím už dnes odpoledne, nejdříve do Prahy a poté rovnou do Německa. Tam totiž už dlouho žije moje sestra. Dlouho jsme se neviděly, takže si to chceme s mamkou užít co nejdéle.
Podle data tam budu týden. A tak tu bude menší pusto. Chtěla jsem to trochu osvěžit a přednastavila jsem opravdu pár článků, nejsou sice nic extra, ale i tak budu ráda, když přijdete a necháte koment. Určitě tu čekejte POTM a přáníčko k Velikonocům ;)
Chtěla bych vám tedy už teď pořát krásné "prázdniny" a snad je nestrávíte pouze u počítače, protože mě se to stává čím dál tím častěji... Doufám, že na mě mí SB přátelé nezanevřete a odpustíte mi!!
Vaše Verczaaa

Reese cenu Kid's choice award neproměnila..

29. března 2010 v 19:38 | verczaaa |  News
witherspoon-r.blog.cz
Asi v půlce února jsem vás informovala, že je Reese nominována na Kid's choice award za hlas v animovaném filmu, a to Monstra vs. Vetřelci. Samotný film cenu nezískal, bezkonkurenční film Up! (Vzhůru do oblak) oslnil více. Já jsem viděla oba dva filmy a skutečně musím potvrdit, že Up mě opravdu dostal... Na začátku padlo i pár kapek slz.

A bohužel ani Reese cenu neproměnila..! Cenu získal skvělý komik a také herec Jim Carrey. Já to Jimovi úpřímně přeji, mám ho jako herce hrozně ráda. Dokázal mě jak rozesmát, tak i rozbrečet.
A s určitostí tuším, že se Reese ani na předávání cen nedostavila. Ceny se rozdávaly 27. března ve 20:00 hodin místního času a dosud jsem žádné fotky nenašla..!

Reese vs. Jessica Simpson

29. března 2010 v 15:53 | verczaaa |  Styl&Fashion
Na people.com jsem našla tuto fotku. Reese i Jessica Simpson mají na sobě stejné šaty od značky L'wren Scott. Dokonce ty šaty mají ve stejné barvy. Né že by se mi ty šaty nelíbily, ale uchvácená z nich opravdu nejsem.. Ale Reese sluší podle mě více, Jessica v nich má moc velké boky, které je v těchle šatech dělají ještě větší. Já jsem pro Reese ;).
Dávám vám sem anketu, o které z nich si myslíte, že ty šaty více sluší.

Laughing with a pal in Brentwood, 25.3.

28. března 2010 v 11:36 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Reese po středečním nákupu si další den zašla s kamarádkou na oběd. Celou cestu spolu debatovaly a stále se něčemu smály. Reese to tady opravdu slušelo, moc se mi líbí její hodinky.
witherspoon-r.blog.cz

With Jim pick up some wine and groceries, 24.3.

27. března 2010 v 14:12 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Reese byla ve středu se svým novým přítelem Jimem na nakupování někjaých potravin a vína. Reese se oblékla velmi pohodlně, měla na sobě tepláky a sportovní mikinu. A aby toho nebylo dost, vzala si ty velké zimní boty. Nevím, mě se to k tomu moc nehodí..
witherspoon-r.blog.cz

With Christina Ricci

27. března 2010 v 11:28 | verczaaa |  With Celebs
witherspoon-r.blog.cz
Datum narození: 12.2.1980 Santa Monica, Californie
Christina se nejvíce dostala do povědomí diváků v hororovém filmu Addamsově rodině, za ztvárnění dívenky Wednesday s věčně morbidním výrazem. Za ztvárnění Dudee ve snímku Všichni moji muži získala nominaci na Zlatý glóbus. Mohli jste ji nápříklad vidět v další hororovém filmu od Tima Burtona s názvem Ospalá díra, kde si střihla vedlejší roli vedle Johnnyho Deppa. Christina byla jednu dobu zasnoubená s Owenem Benjaminem, ale pár se po čtyřech měsících rozešel.
S Reese si spolu zahrály v pohádce s názvem Penelope.

With Courteney Cox Arquette

26. března 2010 v 20:26 | verczaaa |  With Celebs
witherspoon-r.blog.cz
Datum narození: 15.6.1964 , Birmingham, Alabama
Courteney se mi nejvíce zapsala do povědomí paličaté a stále uklízející Moniky v Přátelích. Nedovedla bych si představit, že by postavu Moniky měla hrát Jennifer Aniston!
Courteney v momentální době natáčí v Americe velmi úspěšný Cougar Town. Je přes 11 let šťastně vdaná za herce Davida Arquettea, se kterým má dceru Coco.

Lesson in LA's cirque school, 23.3.

26. března 2010 v 17:20 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Na těchto fotkách, né sice přímo, ale máme potrvzeno, že by Reese měla natáčet film Water for Elephans s Robertem Pattinsonem z cirkusového prostředí. Natáčení by mělo začít až v květnu, takže má Reese ještě nějaký ten čas se naučit pár věcí. Proto začala chodit do školy, kde by se měla naučit všelijaké dovednosti z prostředí cirkusu.
witherspoon-r.blog.cz

Nový film The Pioneer Woman??

26. března 2010 v 16:42 | verczaaa |  News
witherspoon-r.blog.cz
Reese Witherspoon by pravděpodobně měla hrát v nové romantické komedii od Columbia Pictures s názvem The Pioneer Woman.

Konečné zprávy o tomto filmu by měly být na stránce ThePioneerWoman.com, která je vedena Ree Drummondou. Má to být o ženě, která pojede na pracovní schůzku z Los Angeles do Chicaga, ale osud ji zavede do Oklahomy, kde potká muže svých snů a z městské dívky se tak postupně stane venkovská zdomácnělá manželka.

Do hlavní mužské role nebyl ještě nikdo obsazen.

translate by verczaaa/
copyright: witherspoon-r.blog.cz