Květen 2010

Leaves theatre with group of ladies, 23.5.

31. května 2010 v 21:20 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Reese byla ještě ten den, co byla s Deaconem na zapáse, šla poté ve společnosti mnoha dam do divadla. Všechny jsou oblečeny v černé barvě a přijde mi to, kdyby držely smutek a šly právě z pohřbu. Ale není to tak. Reese se na každém druhém kroku usmívala a vedla s nimi žhavou debatu.
witherspoon-r.blog.cz

Leaving Deacon's soccer game, 23.5.

31. května 2010 v 11:33 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Reese předminulou neděli byla viděna, jak odchází z Deaconova zápasu, ale nikde na fotkách Deacon bohužel není. Reese je tu krásně oblečená, má naprosto dokonalé gladiátorky a už ani nemluvím o té tašce!! Je skvělá :). Škoda jen, že se Reese nehce fotografům ukázat.
witherspoon-r.blog.cz

Woody Allen má zálusk na Cate Blanchett a Reese Witherspoon

30. května 2010 v 11:51 | verczaaa |  Articles
witherspoon-r.blog.cz
Světoznámý filmař Woody Allen (74) sdělil novinářům na 63. mezinárodním filmovém festivalu v Cannes, že "pošilhává" po Cate Blanchett (41) a Reese Witherspoon (34).

"Tohle jsou dvě herečky, se kterými bych rád pracoval, protože si myslím, že jsou obě velice talentované," uvedl Allen ve francouzském Cannes, kde tuto sobotu (15. 5.) proběhla premiéra jeho nového filmu You Will Meet a Tall Dark Stranger. "Ale neznám se s nimi. Nikdy jsem neměl příležitost s nimi mluvit," dodal režisér.
Ta dvě jména z Allena vypadla, když se jej novináři zeptali, jaké herce by rád angažoval ve svých dalších filmech.
S Cate Blanchett se na festivalu minul jen o pár dní. Slavná diva byla v Cannes ve čtvrtek (13. 5.), kdy se zúčastnila promítání svého nového filmu Robin Hood, ve kterém se objevila po boku Russella Crowea.

V Allenově novém filmu You Will Meet a Tall Dark Stranger zazáří takové hvězdy, jako je Naomi Watts, Anthony Hopkins, Antonio Banderas, Josh Brolin, Gemma Jones a Freda Pinto. Film se v českých kinech objeví 9. prosince letošního roku.

děkuji Cassie fanning-souce.blog.cz/
kultura.dama.cz

Heading to a party at a friends house, 22.5.

29. května 2010 v 13:15 | verczaaa |  Paparazzi 2010
U Reese se teďka našlo poměrně dost fotek a vůbec nevím, kam co patří. Takže pokud se pletu, tak mě prosím omluvte. Reese byla 22. května spatřena hnedka 2x. Nejprve to bylo asi dopoledne, kdy si byla zaběhat. Ohromně jí to slušelo a dokonce i fotografům zamávala na pozdrav (předtím než jim zdrhla). Poté odpoledne, kdy šla s Jimem na párty.
Jinak dnes už nic nestihnu. Jsem u volební komise a budeme muset sčítat hlasy a pak jdu s kamarádkami navečer ven, takže všechny oběhnu až v neděli. ;)
witherspoon-r.blog.cz
PŘEDNASTAVENO

První poster

28. května 2010 v 22:56 | verczaaa |  Water for Elephans
Čirou náhodou se mi podařilo najít už poster na Reesin nový film Water for Elephans. Nevypadá zatím vůbec špatně :). Zjistila jsem, že film je na motivy románu Sary Gruen se stenojmenným názvem. Pod perexem je přebal knihy, vypadají téměř totožně.
witherspoon-r.blog.cz

Leaves the Neil George Salon, 18.5.

25. května 2010 v 21:50 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Jak jsem už psala, Reese byla nedávno v salonu, kde se nechala zkrášlit. Vlasy si nechala malinko zkrátit a hlavně je přebarvila na světlejší blond. Mě to někde přijde, jak kdyby byly až bíle..! Reese ty věci co má zde na sobě ohromně sluší, ale až na tu barvu..
Zde také došlo ke komickému faux pas :). Dávám sem ale fotky pouze Reese.
witherspoon-r.blog.cz

Grabbing coffee from Starbucks, 17.5.

25. května 2010 v 13:38 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Reese byla se svou kamarádkou na procházce po LA. Cestou se zastavily v kavárně Starbucks, kde si obě koupily kafíčko. Poté ještě zašly na tržiště.
witherspoon-r.blog.cz

Reese má další dvojnici

24. května 2010 v 17:11 | verczaaa |  Articles
witherspoon-r.blog.cz

Reese 18. května před zraky všech novinářů vycházela ze salonu Neil George v Los Angeles, ale o pár minut vycházela ze stejného salonu znovu, ale s úplně jiným outfitem. Jak je tohle možné??

Vysvětlení je velmi snadné. Reese právě začala natáčet nový film Water for Elephans, kde hraje půvabnou Marlenu, která se živí v cirkuse jako jezdkyně na koni. Reese by některé náročnější scény nezvládla, a proto štáb našel téměř totožnou dublérku. Obě dvě se setkaly právě 18. května v salonu Neil George, kde jim udělaly úplně stejný barevný odstín a účes.
Kadeřnice odvedly opravdu skvělou práci, protože když jako první ze salonu vycházela dublérka, fotografové si ji velmi rychle zpletli. Svůj omyl si uvědomili ve chvíli, když dublérka nastoupila do úplně jiného auta než naše 'Pravá Blondýnka' Reese Witherspoon, která vyšla ve chvíli, kdy dublérka odjela.

Fotky co nejdřívě přidám ;).

With boyfriend Jim in Ojai, 15.5.

24. května 2010 v 12:57 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Reese si užila krásný víkend s Jimem v Ojai, kde má Reese spolu s dětmi farmu, která jí alespoň trochu může připomínat domov, kde vyrostla. Byla krásně oblečená a ten klobouček se mi moc líbí :). Tady jim to spolu moc sluší.
witherspoon-r.blog.cz

On the Set 'Water for Elephans' 20.5.

23. května 2010 v 15:00 | verczaaa |  Water for Elephans
Tak se nám konečně objevily první fotky z natáčení. Netušila jsem, že film bude natáčen ze starší doby- usuzuju tak podle těch kostýmů. Reese moc vidět není, ale má senza účes :D. Prozatím je pouze těchto pár fotek, hodně jich je jen s Robertem.
witherspoon-r.blog.cz