Červen 2010

Once something begins, once something ends

24. června 2010 v 15:52 | verczaaa
Něco jednou začíná a něco jednou končí..

V mém případě je to spíše to druhé. Dělám to velmi nerada, ale už nevím jak dál. Celé ty dva týdny přemýšlím, jak dál a jak se z téhle šlamastiky dostat, ale nevidím nic jiného. Po neuvěřitelném roce a půl skončím s tímto blogem a vůbec s blogováním.
Už ani nevím, jak jsem na to přišla, ale hrozně mě to bavilo a naplňovalo. S přibýváním nových a úžasných komentářů jsem měla opravdovou chuť a práce na blogu mě opravdu bavila. Naučila jsem se spousty nových věcí a hlavně si našla velmi dobré přátele- !!VÁS!!, kteří jste mě vždycky svými komentáři neuvěřitelně potěšili. Důvod je taky hlavně v tom, že mě to už přestává bavit a nemám ani čas, kdy články přidávat a vás obcházet.

Bude mi i líto Reese, o které snad nikdo blog nevede, jen já. Ale mám pro vás pár stránek, kam se kdyžtak můžete mrknout, ale vše jsem si spíše shromažďovala sama ze spousty jiných stránek. Ale není to kvůli tomu, že bych jí už přestala mít ráda, stále je moji oblíbenkyní a tou praštěnou blondýnou, která se přihlásila na Harvard. Nejvíce fotek a informací najdete na stránkách justjared.com - Reese Witherspoon, dále pak ještě celebrity-gossip.net - Reese Witherspoon. Zde jsou alespoň nejnovější fotky z natáčení:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Po vás se mi bude opravdu hodně stýskat, ale stále vás mám mezi oblíbenými stránkama a ráda se na vaši stránku přijdu podívat. Za ten rok a půl jsem si mezi vámi našla opravdu velmi dobré přátele, na které nikdy nezapomenu a určitě ne na ty vaše překrásné komentáře, které mi opravdu dělaly pouze samou radost. Nebylo by určitě fér jmenovat jen některé, ale opravdu musím poděkovat Áďě, kterou znám nejdéle, vždy jsem k ní vzhlížela :).
Ale asi budu muset ještě vzdát holt: Roxanne, Thoře, Kájoušovi, Cassie, Gabushce, Susan, Cherry, LaRhette, NessinQce, Lucce, Emingosovi a také Adelle. Po vás všech se mi bude opravdu moc stýskat, ale přeji vám a vůbec všem, kteří kdy můj blog navštíví do života jen to nejlepší!! Užívejte si života, dokud to jen jde ;). Pokud si někdo bude přát, moje icq je 403-164-322, můžete si mě přidat. ;)
Blog rušit určitě nebudu, jen ho malinko pozměním.

VŠEM VÁM MOC DĚKUJU, NIKDY NEZAPOMENU. BYLO TO ÚŽASNÉ.
witherspoon-r.blog.cz

Dne 12.6

12. června 2010 v 11:11 | verczaaa |  Webmiss
witherspoon-r.blog.cz
Ahoj mí drazí,
hrůza, jak dlouho jsem tu nebyla. Tohle nebylo vůbec v plánu, ale vše se tak nakupilo :(. Počítala jsem a příští týden píšeme 7 písemek!! Ten svět se opravdu zbláznil.. snad to všechno dám a budu mít na vysvědčení relativně dobré známky.
Konečně se udělalo krásně a hlavně teplo :). Dnes odpoledne jdu na jarmark, ale navečer jsem doma a vše doplním. :)
Snad jste nebyli z mé přítomnosti zklamaní, ale ani bych se nedivila..

Leaving the Neil George salon, 4.6.

7. června 2010 v 16:17 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Když jsem tyhle fotky poprvé viděla, myslela jsem si, že se snad spletli a že prostě Reese nepoznali :D. Ale po někaké minutě jsem ji nakonec poznala. Už hodně dlouho neměla tak stažené vlasy do culíku. Ty hodinky jí taky prozradili :). Moc se mi nelíbí ty boty...
witherspoon-r.blog.cz

Grabbing dinner in Santa Monica, 2.6.

4. června 2010 v 20:40 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Reese opět spatřena v kloboučku a tentokrát bez make-upu. Ale stejně vypadá skvěle i bez make-upu. Jen by se třeba mohla obléknout nějak barevněji.
witherspoon-r.blog.cz

Ryan Phillippe: "Stále jsme s Reese přátelé"

3. června 2010 v 18:07 | verczaaa |  Articles
witherspoon-r.blog.cz
Bývalý manžel Reese Witherspoon Ryan Phillippe byl 12. května v tv show s názvem The Ellen DeGeneres Show, kterou uvádí americká komička a moderátorka Ellen DeGeneres (seriál Joey).

Ryan mluvil o svém soukromém životě a svých láskách. Když se ho Ellen zeptala, jestli jsou stále přátelé se svou ex-manželkou Reese Witherspoon, Ryan odpověděl: "Ano, jsme. Věci jsou skvělé. Je velmi důležité, aby rozvedení rodiče stále spolu udržovali kontakt. Děti se poté cítí lépe, že jsou jejich rodiče ovlivňováni navzájem... Chodíme na všechny školní akce spolu a jsme tu jeden pro druhého, také musíme být v naší branži velmi flexibilní, protože z jednoho týdne do dalšího můžeme být na propagačním turné anebo na místě. Udělali jsme opravdu dobrou práci s našemi dvěma dětmi (Ava, 10, and Deacon, 6), jsou šťastné, zdravé a vedou si skvěle.

zdroj: justjared.buzznet.com

Spotted out in Bretwood, 27.5.

2. června 2010 v 13:06 | verczaaa |  Paparazzi 2010
Nejnovější fotky s Reese ve fialové :). Reese byla jista s kamarádkou v tělocvičně, ale počasí jim nějak nepřálo, ale co máme říkat my, že? Pak si šly holky pro kafe, ale to si koupila pouze kamarádka. Reese to v té fialové ohromně sluší.
witherspoon-r.blog.cz

POTM Červenec 2010

1. června 2010 v 21:33 | verczaaa |  POTM
Říká se, že černobílé fotky mají něco do sebe. Proto jsem se rozhodla, že jako další volbu pro fotku měsíce červenec vyberu jen černobílé fotky z shootů, které Reese nafotila. První dvě fotky jsou pro časopis W magazine, prostě jsem si nemohla pomoci a dala jsem hned dvě. Třetí je pro časopis Interview a poslední pro Vogue.
1.
witherspoon-r.blog.cz