Articles

Ryan Phillippe: "Stále jsme s Reese přátelé"

3. června 2010 v 18:07 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Bývalý manžel Reese Witherspoon Ryan Phillippe byl 12. května v tv show s názvem The Ellen DeGeneres Show, kterou uvádí americká komička a moderátorka Ellen DeGeneres (seriál Joey).

Ryan mluvil o svém soukromém životě a svých láskách. Když se ho Ellen zeptala, jestli jsou stále přátelé se svou ex-manželkou Reese Witherspoon, Ryan odpověděl: "Ano, jsme. Věci jsou skvělé. Je velmi důležité, aby rozvedení rodiče stále spolu udržovali kontakt. Děti se poté cítí lépe, že jsou jejich rodiče ovlivňováni navzájem... Chodíme na všechny školní akce spolu a jsme tu jeden pro druhého, také musíme být v naší branži velmi flexibilní, protože z jednoho týdne do dalšího můžeme být na propagačním turné anebo na místě. Udělali jsme opravdu dobrou práci s našemi dvěma dětmi (Ava, 10, and Deacon, 6), jsou šťastné, zdravé a vedou si skvěle.

zdroj: justjared.buzznet.com

Woody Allen má zálusk na Cate Blanchett a Reese Witherspoon

30. května 2010 v 11:51 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Světoznámý filmař Woody Allen (74) sdělil novinářům na 63. mezinárodním filmovém festivalu v Cannes, že "pošilhává" po Cate Blanchett (41) a Reese Witherspoon (34).

"Tohle jsou dvě herečky, se kterými bych rád pracoval, protože si myslím, že jsou obě velice talentované," uvedl Allen ve francouzském Cannes, kde tuto sobotu (15. 5.) proběhla premiéra jeho nového filmu You Will Meet a Tall Dark Stranger. "Ale neznám se s nimi. Nikdy jsem neměl příležitost s nimi mluvit," dodal režisér.
Ta dvě jména z Allena vypadla, když se jej novináři zeptali, jaké herce by rád angažoval ve svých dalších filmech.
S Cate Blanchett se na festivalu minul jen o pár dní. Slavná diva byla v Cannes ve čtvrtek (13. 5.), kdy se zúčastnila promítání svého nového filmu Robin Hood, ve kterém se objevila po boku Russella Crowea.

V Allenově novém filmu You Will Meet a Tall Dark Stranger zazáří takové hvězdy, jako je Naomi Watts, Anthony Hopkins, Antonio Banderas, Josh Brolin, Gemma Jones a Freda Pinto. Film se v českých kinech objeví 9. prosince letošního roku.

děkuji Cassie fanning-souce.blog.cz/
kultura.dama.cz

Reese má další dvojnici

24. května 2010 v 17:11 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz

Reese 18. května před zraky všech novinářů vycházela ze salonu Neil George v Los Angeles, ale o pár minut vycházela ze stejného salonu znovu, ale s úplně jiným outfitem. Jak je tohle možné??

Vysvětlení je velmi snadné. Reese právě začala natáčet nový film Water for Elephans, kde hraje půvabnou Marlenu, která se živí v cirkuse jako jezdkyně na koni. Reese by některé náročnější scény nezvládla, a proto štáb našel téměř totožnou dublérku. Obě dvě se setkaly právě 18. května v salonu Neil George, kde jim udělaly úplně stejný barevný odstín a účes.
Kadeřnice odvedly opravdu skvělou práci, protože když jako první ze salonu vycházela dublérka, fotografové si ji velmi rychle zpletli. Svůj omyl si uvědomili ve chvíli, když dublérka nastoupila do úplně jiného auta než naše 'Pravá Blondýnka' Reese Witherspoon, která vyšla ve chvíli, kdy dublérka odjela.

Fotky co nejdřívě přidám ;).

Katie Forsberg

6. května 2010 v 17:27 | verczaaa
Mám tu pro vás spíš takovou zajímavost.
Katie Forsberg z Glendale z Arizony, řekla, že si ji lidé spletli s herečkou desetiletí. "Jeden z přátel mé sestry se mě zeptal, jestli jsem to vážně já," prozradila nám. Matka tří dětí, s dcerkou Mallory (na fotce), řekla, že je velká fanynka životopisného filmu Walk the Line, filmu, za který Reese Witherspoon získala nejlepší ocenění.
Když se Katie toto dozvěděla od přátel, řekla si "docela vtipné" a pak dodala: "Pořád ji nevidím."

Já osobně tam nějakou podobu v Reese vidím a jsou opravdu podobné typy. :) Ale ono se říká, že každý má na planetě nějakého dvojníka. ;)
witherspoon-r.blog.cz

Prokletí ženského Oscara

10. dubna 2010 v 21:07 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Reese Witherspoon, Sandra Bullock, Hilary Swank, Kate Winslet, Halle Berry.. to je jen pár hereček, které se zařadily mezi ty hvězdy, pro které byla nejdůležitější filmová cena vykoupena rozpadem vztahu. Zatímco k mužským držitelům tohoto zlatého chlapíka se po jeho získání ženy ještě více tisknou, od oceněných hereček jako by jejich partneři přímo prchali. Připadají si tak osaměle, když jejich ženy pracují, že hledají útěchu ve striptýzových barech, mezi chůvami svých dětí či v tetovacích salonech? Nebo je i ve třetím tisíciletí stále nepřijatelné, aby byla žena úspěšnější než muž a on se s tím necítil ohrožen natolik, že by si potřeboval hledat ujištění mimo vztah?

Taková Reese Witherspoon patřila se svým manželem Ryanem Phillippem ke zlatým párům Hollywoodu- ovšem jen do chvíle, kdy získala za roli v životopisném snímku Walk the Line Oscara. Šest měsíců nato se ukázalo, že Ryan má vztah s neznámou herečkou Abbie Cornish (Královna Alžběta: Zlatý věk, Candy).


source: magazín DNES/
+ mnou poupraveno!!

S Reese Witherspoon vyběhli

17. března 2010 v 18:12 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Práce paparazzů je občas docela náročná. Někdy musejí v touze po co nejlepší fotografii téměř nasadit vlastní život. V případě hollywoodské herečky Reese Witherspoon (33) měli namále zejména ti poctivě živení, s ne příliš trénovanou fyzičkou.
Oblíbená komediální hvězda totiž k jejich smůle miluje jogging. Skvěle si při něm vyčistí hlavu a navíc díky němu udržuje svou postavu stále štíhlou jako proutek. Navleče na sebe sportovní oblečení a už může vyrazit. Pro jistotu se ještě maskuje slušivou kšiltovkou a slunečními brýlemi. Přesto však na sebe přiláká pozornost řady lačných fotografů. Po prvním svižném oběhnutí bloku jich ale většina na její sledování rezignuje a spo­kojí se s tím, že Reese "vyblejskne" vždy, když dokončí další kolečko. To Witherspoon je na rozdíl od některých svých pronásledovatelů stále v pohodě, zatímco ti si otírají zpocený zátylek.
zdroj: super.cz/
za upozornění děkuji Zajdě- fanning-source
________________
Pozn.: tento článek je z roku 2008, ale myslím si, že je to stále aktuální. :)

Water for Elephans: Stručný obsah

22. února 2010 v 14:57 | verczaaa
Reese Witherspoon se možná objeví v dalším filmu, který se bude jmenovat "Water for Elephants." Tentokrát by si měla zahrát po boku slavných herců Roberta Pattinsona a Seana Penna. Film by se natáčel podle předlohy Sary Gruen, která v roce 2006 publikovala svůj bestseler.

Krátký obsah:
"Water for elephants" se bude natáčet v cirkusovém prostředí. Soustředí se na Jacoba Jankowskiho (Robert Pattinson), osiřelého veterinárního studenta, který se stará o zvířata v pojízdných cirkusech. Později se zamiluje do krásné Marleny (Reese Witherspoon), která se živí jako jezdkyně na koni. Bohužel má ale naplánovanou svatbu se svým charismatickým, avšak nebezpečným zvířecím trenérem. Marlena je ovšem potěšena láskou, kterou k ní Jacob chová.
Na roli jejího manžela byl navržen 49-letý herec Sean Penn, který se k nabídce ještě nevyjádřil.

Water for Elephants je příběh zaostřující na milostný trojúhelník mezi zaměstnanci cirkusu, který si pod režisérská křídla vzal Francis Lawrence. Na psaní scénáře byli přizváni Richard LaGravenese a Gil Netter, Erwin Stoff a Andrew Tennenbaum se představí jako producenti.
Studio plánuje začít s natáčením letos v červnu.

Pozn.: Podobný článek tu už byl, ale ne tak obsáhlý!!

zdroj: reese-mode-style.blog.cz

Trapas: Britský premiér si spletl Reese Witherspoon!

11. prosince 2009 v 19:35 | verczaaa
Britský premiér Gordon Brown se ve středu dopustil nepříjemného faux pas, když si spletl jména hollywoodských hvězd Reese Witherspoonové a Renée Zellwegerové.

Brown byl v Dolní sněmovně požádán, aby pogratuloval Reese Witherspoon, která do parlamentu zavítala coby vášnivá bojovnice proti domácímu násilí. Předseda vlády podle agentury AP vzápětí prohlásil, že je "vděčný, že Renée Witherspoonová vede tuto kampaň". Pochválil ji také za to, že herečka mluvila dojemně na pohřbu britského filmového režiséra a scenáristy Anthonyho Minghelly. Ten zemřel v březnu 2008. Na režisérově loňském pohřbu ovšem pronesla smuteční projev Renée Zellwegerová, která hrála v Minghellově válečném dramatu Návrat do Cold Mountain (2003).
Držitelka Oscara Witherspoonová zazářila například v hudebním dramatu Walk the Line (2005) nebo v romantické komedii Pravá blondýnka (2001).

zdroj: harryhppotter.blog.cz

Reese: Jen ať mé děti šikanují

7. prosince 2009 v 14:12 | verczaaa
Když se blonďatá herečka stala matkou, zjistila, že život rodiče skýtá dvě zásadní překvapení, o kterých jí prý nikdo předtím neřekl.

"Za prvé, první rok vůbec nespíte - to je to první překvapení," prohlásila nedávno Reese. "Za druhé, jen co vaše děti vyrostou, stanete se taxikářem. Ze mě už je profesionální řidička!" smála se držitelka Oscara, jež od předloňského rozvodu s otcem obou dětí hercem Ryanem Phillippem (35) vychovává své jako z vody rostoucí ratolesti sama.

Jsem tady pro děti
Reese dobře ví, že být matkou je těžké a být na děti sama ještě těžší. Ráda se totiž vyjadřuje v tom smyslu, že vychovávat děti bez otce je neustálý boj: "Jako každý rodič, který zároveň pracuje, mám někdy pocit, že by den měl mít víc hodin. Při tom při všem jsem však šťastná, že mám flexibilní práci. S dětmi můžu trávit hodně času doma. Jsou ještě docela malé, takže všechno, co pro ně můžu zatím dělat, je naslouchat jim a být tu pro ně."

Šikana pomocí country
Přede dvěma lety natáčela Reese film s názvem Penelope - o holčičce, které jako důsledek rodinného prokletí naroste prasečí rypáček a uši, což jí její okolí dává řádně "sežrat".

Tehdy si Witherspoon dovolila až filozofické zamyšlení, v němž k nešťastné hrdince přirovnala své potomky: "Myslím, že tímhle si v dětství prošel každý z nás. Chtěla bych, aby se mým dětem nevyhnuly takové situace, jako je třeba šikana. Protože ať to zní podivně, člověka to utváří a formuje. Někdo se zkrátka dostane do fotbalového týmu, a jiný ne. Já osobně si pamatuju, jak jsem probrečela celé dva týdny, když mě nevzali do volejbalového týmu... A určitě to pro mě něco znamenalo," mudrovala herečka.

Přiznala, že sama své ratolesti šikanuje - a to country hudbou. "Když s nimi jedu v autě, nedělám žádné kompromisy. Nutím je, aby poslouchaly mé oblíbené rádio. Takže poslouchají hodně country, což se jim vůbec nelíbí!" Kdo by se jim divil?
Rodiče jako inspirace
Rodiče Reese Witherspoon prý svou dceru velmi podporovali, když si chtěla splnit sen - stát se herečkou. Proto by v plnění snů ráda podporovala i svou dceru a syna.

"Mí rodiče věřili, že můžu dělat úplně všechno, a vím, že mi to hodně pomohlo. Oba jsou lékaři a musejí každý den pomáhat lidem. Mám v sobě zakořeněné jejich hodnoty," říká šťastná matka dvou krásných dětí.

credit: super.cz

Pro Avon 2 miliony dolarů!

18. listopadu 2009 v 18:14 | verczaaa
Pravá blondýnka Reese Witherspoon už delší dobu spolupracuje s kosmetickou značkou Avon a zároveň je předsedkyně nadace Avon. Bojuje proti rakovině prsu po celém světě a právě pomohla získat 2 miliony dolarů.
Reese se v noci 27. října v New Yorku zúčastnila benefice- 9. ročníku Avon Foundation, celý název akce zní: Avon Nadace, obránci, kteří mění ženské životy. Bylo to opět pomoci ženám v tísni- boj proti domacímu násilí a také boj proti rakovině prsu. Reese své poslání v Avonu vysvětlila slovy: "Iniciativy Avon nadace je získávat kritické finanční prostředky a informovat o boji proti rakovině prsu po celém světě. Jako ženu, matku a čestným předsedou Nadace Avon, jsem hrdá na to, půjčovat svou podporu této věci."

děkuji justjared.buzznet.com, reese-mode-style.blog.cz
 
 

Reklama