Cruel Intentions

Velmi nebezpečné známosti- promo shoot

13. května 2009 v 19:42 | verczaaa
free image host

Velmi nebezpečné známosti (1999) fotky z filmu

10. října 2008 v 16:36 | verczaaa

Velmi nebezpečné známosti (1999)

10. října 2008 v 10:00 | verczaaa
"Hra na svádění má jediné pravidlo. nikdy se nesmíš zamilovat! Sex, vášeň, zrada a ďábelská sázka o panenskou nevinnost."

Kathryn (Sarah Michelle Gellar) a Sebastian (Ryan Phillippe) jsou dva bohatí zhýčkaní teenageři z té nejluxusnější části Manhattanu. A také papíroví sourozenci, protože jejich nechutně bohatí rodiče spolu uzavřeli druhé manželství. Výraz "zlatá mládež" se ani zdaleka nepřibližuje jejich dekadentnímu životnímu stylu. Sebastian poznal všechny krásné dívky z Manhattanu a také Kathryn je na svůj věk neodolatelně zhýralá. O to víc ji rozzuří, když dostane kopačky od svého přítele, který vyměnil její rafinovaný půvab za panenskou nevinnost naivní Cecile (Selma Blair). Kathryn proto s bratříčkem uzavře ďábelskou a náležitě pomstychtivou sázku. Pokud playboy Sebastian, kterému ještě nedokázala odolat žádná dívka, připraví Cecile o panenství a navíc dokáže svést další květ andělské nevinnosti Annette (Reese Witherspoon), připraví mu nevlastní sestřička noc plnou nadpozemské rozkoše. Pokud Sebastian prohraje, přijde o svého milovaného Jaguara, ročník 56...
Základní informace
Český název: Velmi nebezpečné známosti
Originální název: Cruel Intentions
Česká premiéra: 17. června 1999
Světová premiéra: 5. března 1999
Natočeno: USA 1999
Režie: Roger Kumble
Scénář: Roger Kumble (podle románu Choderlose De Laclos)
Kamera: Theo van de Sande
Hudba: Ed Shearmur, Fatboy Slim
Hrají: Sarah Michelle Gellar (Kathryn Merteuil), Ryan Phillippe (Sebastian Valmont), Reese Witherspoon (Anette Hargr), Selma Blair (Cecile Caldwell), Louise Fletcher, Joshua Jackson (Blaine Tuttle), Eric Mabius (Greg McDonnell), Sean Patrick Thomas (Ronald Clifford), Tara Reid (Marci Greenbaum)
Přístupnost: od 12 let
Délka: 97 minut
Žánr: drama
Distributor: Falcon

Tržby v USA za první víkend: 13 020 565 $
Náklady na výrobu: 40 mil. $

Trailer:
 
 

Reklama