News

Pravá Blondýnka Nova 14.5.2010

14. května 2010 v 21:36 | verczaaa
Moc se vám omlouvám, že jsem celý týden nic nenapsala, ale nějak tedka nemám moc chuť blogařit, ale nějak to stopnout zatím nehodlám.

Dneska na Nově od 20:00 hodin dávají Pravou Blondýnku s Reese v hlavní roli. Tato role Reese velmi zviditelnila a u diváků- hlavně u dam zaznamel celkem slušný úspěch a proto se natočil i druhý díl, ale ten podle mě už není nijak valný...
Elle Woods je typická blondýnka! Růžová barbína non plus ultra. Má všechno: je prezidentkou dívčího spolku Hawaiian Tropic, Miss červen ve školním kalendáři, je populární, rozhodně netrpí nedostatkem a především je obdařena přírodní blond hřívou...
witherspoon-r.blog.cz

Reese vs George Clooney

2. května 2010 v 20:52 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Reese se tento rok probojovala v soutěži PopSugar 2010 v kategorii The A-List až do kategorie Sweet Sixteen- tedy mezi první šestnácku top celebrit. Reese nejprve bojovala mezi Gossip girl Leighton Meester, poté s Willem Smithem a naposled s Anne Hathaway. Teďka až do 5. května můžete hlasovat mezi ní a Georgem Clooneym. Pokud vyhraje půjde do duelu s vítězskou Jennifer Aniston X Emma Watson.

Na tomto odkaze můžete hlasovat pro Reese ;). Ale nikoho nenutím. :)

Děti nesnášejí jejího přítele!!

24. dubna 2010 v 12:57 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Herečka je zaláskovaná až po uši, ale Ava (10) s Deaconem (6) nemůžou Jima vystát!
"Reese a Jake spolu žili jako manželé", říká kamarádka. "Dětem rychle přirostl k srdci.

Šťastná rodinka? Ani náhodou! Zatímco Reese Witherspoon je čerstvě zamilovaná a na vrcholu blaha se svým novým přítelem Jimem Tothem, její děti nemůžou uměleckého manažera vidět! Avě a Deaconovi chybí bývalý přítel Reese Jake Gyllenhaal a s někým novým se kamarádit nehodlají. "Jim opravdu dělá všechno možné, aby se s dětmi sblížil. Ale až dosud všechno sabotují," prozradil známý. "Hrozně moc jim Jake chybí, pořád ve skrytu duše doufaly, že se jednoho dne třeba vrátí. Skvěle si sním rozuměly a užívaly si spoustu legrace. Jsou fakt smutné, že už se nevídají." Obzvlášť špatně nese celou situaci hlavně malý Deacon. "Strávil s Jakem polovinu svého života," pokračuje známý.

zdroj: InTouch magazín

Reese cenu Kid's choice award neproměnila..

29. března 2010 v 19:38 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Asi v půlce února jsem vás informovala, že je Reese nominována na Kid's choice award za hlas v animovaném filmu, a to Monstra vs. Vetřelci. Samotný film cenu nezískal, bezkonkurenční film Up! (Vzhůru do oblak) oslnil více. Já jsem viděla oba dva filmy a skutečně musím potvrdit, že Up mě opravdu dostal... Na začátku padlo i pár kapek slz.

A bohužel ani Reese cenu neproměnila..! Cenu získal skvělý komik a také herec Jim Carrey. Já to Jimovi úpřímně přeji, mám ho jako herce hrozně ráda. Dokázal mě jak rozesmát, tak i rozbrečet.
A s určitostí tuším, že se Reese ani na předávání cen nedostavila. Ceny se rozdávaly 27. března ve 20:00 hodin místního času a dosud jsem žádné fotky nenašla..!

Nový film The Pioneer Woman??

26. března 2010 v 16:42 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Reese Witherspoon by pravděpodobně měla hrát v nové romantické komedii od Columbia Pictures s názvem The Pioneer Woman.

Konečné zprávy o tomto filmu by měly být na stránce ThePioneerWoman.com, která je vedena Ree Drummondou. Má to být o ženě, která pojede na pracovní schůzku z Los Angeles do Chicaga, ale osud ji zavede do Oklahomy, kde potká muže svých snů a z městské dívky se tak postupně stane venkovská zdomácnělá manželka.

Do hlavní mužské role nebyl ještě nikdo obsazen.

translate by verczaaa/
copyright: witherspoon-r.blog.cz

Happy Birthday Reese!! ♥

22. března 2010 v 13:00 | verczaaa
Takže dnes má Reese své 34. narozeniny. Chtěla bych jí tímto přáním- není sice nic moc, ale tak aspoň něco ;), a i tímto blogem popřát všechno nejlepší. Hlavně pevné zdraví, štěstí a také aby jí její dvě děti dělaly stále velkou radost. Jako herečce bych jí chtěla popřát nějaké nové a pořádné role, kde by všem dokázala, že není jen hloupá blondýnka. Ale mě to už dokázala ve filmu Walk the Line. A také hodně štěstí co se týče v jejím osobním životě. S Jakem jí to nevyšlo, snad to vyjde s nějakým jiným. Doufám, že si tento den pořádně užije :).
witherspoon-r.blog.cz

Holka na roztrhání za 99,-Kč v prodeji od 15.3. 2010

14. března 2010 v 9:47 | verczaaa
Jak jsem měla šanci se dozvědět, tak zítra- tedy 15.3. by měli ve všech trafikách prodávat film Holka na roztrhání v hlavní roli s Reese Witherspoon!! DVD bude stát 99 Kč, protože patří do 'Kolekce filmů pro ženy' a bude ve zpevněném obalu. Podobný film mám už doma s Casanovou, kde je to napsané.

"Život Melanie snad už ani nemůže být lepší. Je, mladá, krásná, úspěšná (její poslední modelová kolekce se stala na předváděcím molu hitem) a zamilovaná do mladého, krásného a úspěšného syna starostky, který ji právě požádal o ruku. Nepochybně radostná událost, kdyby ovšem Melanie neměla pár problémů z minulostí, tím největším je vychladlé, ovšem úředně stále ještě platné manželství s jistým Jakem."

Kid's Choice Awards 2010- vote

23. února 2010 v 17:02 | verczaaa
Jak jsem vám už tento týden informovala. Reese je nominována na Kids Choice Awards za nejoblíbenější hlas v animovaném filmu. Hlasování začalo asi před pár dny, nevím to jistě. Nicméně výsledky se dozvíme až 27. března. Je to spousta času, kdy můžete hlasovat pro svého favorita :). Doufám, že pro Reese hlásnete, ale nebudu vás nutit :). Můžete hlasovat i pro svůj oblíbený animovaný film.
Je až úplně na konci :). Hlasovat můžete neomezeně. ;)
děkuji agreene.blog.cz!

Top 40 Money Makers

21. února 2010 v 18:20 | verczaaa
Mám pro vás skvělou novinku. Časopis Vanity Fair dal dohromady žebříček čtyřiceti nejlépe vydělávajích osobností v Hollywoodu. Nejsou zde jen herci, herečky, ale i režiséry a producenti. Prostě ta hollywoodské smetánka, která opravdu jak se říká 'dobyla Hollywood'. První desítka hlavně patřím režisérům a producentům, ale objevil se tu i Daniel Radcliffe. Ale proč to píši, na 31. místě se objevila Reese s 21 miliony dolarů, máme jí co závidět :).


1. Michael Bay, producer-director ($125 million)
2. Steven Spielberg, producer-director ($85 million)
3. Roland Emmerich, producer-director ($70 million)
4. James Cameron, producer-director ($50 million)
5. Todd Phillips, director ($44 million)
6. Daniel Radcliffe, actor ($41 million)
7. Ben Stiller, actor ($40 million)
8. Tom Hanks, actor ($36 million)
9. J. J. Abrams, producer-director ($36 million)
10. Jerry Bruckheimer, producer ($35.5 million)

celý žebříček v celém článku

Reese v nominaci na Kids' Choice Awards 2010

20. února 2010 v 20:50 | verczaaa
Tak na tohle bych snad nikdy nepřišla! Reese je nominována pro nejoblíbenější hlas v animovaném filmu! Je to sice krásná novinka, ale má tvrdé soupeře- hlavně si to myslím o Jimu Carreym..! Ten chlap je vážně skvělý, i když já sice Vánoční koledu neviděla, ale hrozně jsem na ní chtěla jít. I když Monstra vs. Vetřelci nebyly tak špatný.. ale jsou to prostě dětské filmy. Zde jsou nominace, Reese a filmu M vs. V:
Favorite Voice from an Animated Movie
Jim Carey, A Christmas Carol
Seth Rogen, Monsters vs Aliens
Ray Romano, Ice Age: Dawn of the Dinsosaurs
Reese Witherspoon, Monsters vs. Aliens

Favorite Animated Movie
A Christmas Carol
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
Monsters vs. Aliens
Up

za info děkuji Gabushce z jordana-brewster.blog.cz
 
 

Reklama