Water for Elephans

První poster

28. května 2010 v 22:56 | verczaaa
Čirou náhodou se mi podařilo najít už poster na Reesin nový film Water for Elephans. Nevypadá zatím vůbec špatně :). Zjistila jsem, že film je na motivy románu Sary Gruen se stenojmenným názvem. Pod perexem je přebal knihy, vypadají téměř totožně.
witherspoon-r.blog.cz

On the Set 'Water for Elephans' 20.5.

23. května 2010 v 15:00 | verczaaa
Tak se nám konečně objevily první fotky z natáčení. Netušila jsem, že film bude natáčen ze starší doby- usuzuju tak podle těch kostýmů. Reese moc vidět není, ale má senza účes :D. Prozatím je pouze těchto pár fotek, hodně jich je jen s Robertem.
witherspoon-r.blog.cz

Natáčení už za dva týdny!

10. května 2010 v 20:09 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Již podle potvrzených informací, by Reese měla začít natáčet svůj další celovečerní film. Bude to právě film Water for Elephans, kde si střihne roli krásné Marleny, která se živí jako jezdkyně na koni. Natáčet by se mělo už za necelé dva týdny, takže má Reese plno práce se co nejlépe připravit a dát se do formy. Proto začala navštěvovat cirkusovou školu.

Jejími hereckými partnery by se měli stát oscarový herec Sean Penn (21 gramů, Milk, Tlumočnice) a Robert Pattinson (Twilight Sága: Stmívání, Harry Potter: Ohnivý pohár).
Pro více informací o filmu zde.

Já osobně se budu moc těším a doufám, že se z toho nestane žádný propadág. Ale Sean Penn je opravdu moc dobrý herec, ale trochu se bojím toho Roberta. Z toho moc nadšená nejsem no..
 
 

Reklama