Webmiss

Dne 12.6

12. června 2010 v 11:11 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Ahoj mí drazí,
hrůza, jak dlouho jsem tu nebyla. Tohle nebylo vůbec v plánu, ale vše se tak nakupilo :(. Počítala jsem a příští týden píšeme 7 písemek!! Ten svět se opravdu zbláznil.. snad to všechno dám a budu mít na vysvědčení relativně dobré známky.
Konečně se udělalo krásně a hlavně teplo :). Dnes odpoledne jdu na jarmark, ale navečer jsem doma a vše doplním. :)
Snad jste nebyli z mé přítomnosti zklamaní, ale ani bych se nedivila..

Vracím se :).

23. května 2010 v 12:05 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Tak téměř po týdenní pauze se k blogu vracím. Opravdu moc moc mě potěšily vaše komentáře a pak ještě následné přemlouvání pár lidí, kteří mi napsali, že by to byla velká škoda.

Hodně jsem si odpočinula a nějak jsem si to utřídila v hlavě. Došlo mi, že se mi po blogu stýská a vlastně i po vás všech, kteří ke mě rádi chodíte a doufám, že se vám moje příspěvky líbí. V září to budou už dva roky, co blog vedu a věřte mi, dal mi na začátku opravdu moc zabrat, všelijaké akce a dát dohromady všechny photoshooty. Byla by to opravdu škoda. Jen bych ale nějak utřídila svá SB, hodně blogů, které mám skončila nebo ke mě vůbec nechodí a já třeba nechodím k nim, protože mě jejich témata moc nezajímají a nevím co k němu říci. Nějak do konce týdne bych si to sesumírovala a provedla s tím něco.

Tenhle týden jsou u nás ve škole maturity, takže budu mít více času vše dohnat. Reese začala právě natáčet nový film a nějak si změnila i barvu vlasů, je sice blondýna, ale zdá se mi, že má 'bílé' vlasy.

Nejméně týden pauza

17. května 2010 v 16:36 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Podle naspisu je asi jasné, že si chci dát od blogu chvilku pauzu. Už mě to zase nebaví natolik, jako to bylo například ze začátku. Stává se z toho spíše jaká si povinnost nebo nutnost, kterou prostě udělat musím a to se mi nechce. Blog už mám sice přes rok, ale nějak už od toho chci asi opustit.

Chci si dát tak pauzu na týden a více a promyslet si co a jak dál. Začala jsem navíc chodit do autoškoly :D a řidičák bych ráda udělala napoprvé.. :D a škola momentálně není procházka růžovým sadem. Nějak se to teďka všechno nakupilo a já nevím jak dál. Taky mě hrozně mrzí, že jsem vás přestala obcházet, ale opravdu nemám čas. Navíc ještě ke všemu skončila s blogem moje oblíbené "SB" což mě taky velmi mrzí a její blog jsem opravdu milovala a byla pro mě velkým vzorem.
Tedy za týden a něco se tu objevím a objasním vám situaci jak dále.

Verczaaa měla narozky :)

1. května 2010 v 11:53 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Chci se vám velmi omluvit, že jsem poslední dobou blog pořádně zanedbávala.. :( Ale nějak jsem neměla chuť a také vůbec čas.
Měla jsem totiž 27.4. tedy v úterý 18. narozeniny, takže víte, že jsem si to musela nějak pořádně oslavit a tak a prostě na blof mi čas nezbyl.
Objevilo se teďka opravdu mnoho nových věcí okolo Reese a dokonce i nějaké staronové fotky z jedné akce + i video, které bych sem ráda dala. Poslední dobou si už říkám, že by to chtělo nějaký nový design, ale vůbec mě nenapadá z čeho a jak.. :( prostě nemám vůbec žádný napád, takže pokud byste měli nějaký návrh vy, určitě ho můžete napsat ;).
Do menu jsem už přidala i novou fotku na měsíc květen, myslím, že jste zvolili velmi dobře, fotka získala neuvěřitelných 27 hlasů, ale myslím si, že někdo hlasoval vícekrát. Já tedy už jdu opět na články a oběhnout svá SB ;).

Dne 18.4.

18. dubna 2010 v 20:46 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Moc se vám omlouvám za ty poslední dny, kdy jsem nic moc nepřidala, ale nějak teď nemám vůbec čas a ta pitomá škola :(. Pardon, že se stále na ni vymlouvám, ale nějak to teďka nezvládám. Celkem jsem se zhoršila, což mě velmi mrzí..

Ani těch novinek o Reese není mnoho, sice nějaké nové fotky jsou, ale připadá mi, že poslední dobou přibývají pouze fotky a né třeba nějaké články a tak. Zítra toho asi moc nestihnu- mám vždy doučko a v úterý končíme až ve čtyři.. :( prostě moc super. Moc se omlouvám i svým Affs, budu se snažit vás zítra oběhnout.
Přeju vám pěkný start do nového týdne. ;)

Veselé Velikonoce!

5. dubna 2010 v 10:00 | verczaaa
Tímto chabým přáníčkem bych vám chtěla popřát veselé a hlavně barevné Velikonoce!! Snad si je užijete co nejlépe a holkách hlavně přeji, aby nedostaly moc našleháno! Já jako malá Velikonoce vždy slavila jako o závod a chodila jsem koledovat, ale s postupem času to nějak opadlo a už ani nejsou děti, kteří by k nám chodily..
A k tomu přání, nevymyslela jsem nic lepšího, ale tahle fotka vás aspoň rozesměje!! :D Bohužel je ve špatné kvalitě, ale snad se to vykompenzuje s tím, jak tam Reese vypadá! :D
witherspoon-r.blog.cz

Hiatus 31.3.- 7.4.2010

30. března 2010 v 13:56 | verczaaa
witherspoon-r.blog.cz
Je to tu. Blíží se mi nebo nám všem nějaké ty krátké prázdniny. My máme pouze prodloužený víkend (čtvrtek, pátek, pondělí). Já odjíždím už dnes odpoledne, nejdříve do Prahy a poté rovnou do Německa. Tam totiž už dlouho žije moje sestra. Dlouho jsme se neviděly, takže si to chceme s mamkou užít co nejdéle.
Podle data tam budu týden. A tak tu bude menší pusto. Chtěla jsem to trochu osvěžit a přednastavila jsem opravdu pár článků, nejsou sice nic extra, ale i tak budu ráda, když přijdete a necháte koment. Určitě tu čekejte POTM a přáníčko k Velikonocům ;)
Chtěla bych vám tedy už teď pořát krásné "prázdniny" a snad je nestrávíte pouze u počítače, protože mě se to stává čím dál tím častěji... Doufám, že na mě mí SB přátelé nezanevřete a odpustíte mi!!
Vaše Verczaaa

20.000 návštěvníků!! :)

5. března 2010 v 17:01 | verczaaa
Už na tuhle novinu čekám opravdu dlouho a konečně jsem se dočkala. Dosáhla jsem pro mě obdivuhodné hranice 20.000 návštěvníků! Ano, každý si řekne že to je málo, ale mě to přijde jako ohromná suma. Tenhle blog mám už rok a jsem ráda za návštěvnost jakou mám. Prožila jsem si s ním veselé, ale i krušné chvíle.. Doufám, že to ještě dlouho vydržím a vy semnou!
Moc vám všem děkuju! ♥

Nymburk :)

26. února 2010 v 18:08 | verczaaa
Ahoj všichni, chci se vám na tenhle víkend hrozně omluvit!
Jela jsem k bráchovi do Nymburka a určitě nebudu mít čas. Navíc jsem si ještě neudělala samostatnou práci na biologii, takže tu jistě budu muset udělat, ale jsem zvědavá kdy to udělám.. Vrátím se až v neděli navečer a pak se zase musím připravit do školy. No uvidím kdy bude čas.
Přeji vám pěkný víkend! :)

avatar z ambersworld.blog.cz

Doma z hor.. :)

13. února 2010 v 20:47 | verczaaa
Takže jsem konečně po týdnu doma.. :). Jsem hrozně šťastná, ale i na druhou stranu jsem smutná, protože prázdniny pomalu končí.. a opět ranní povinnosti, škola atd. My zase budeme psát kupu písemek ale nic neumím, ach jo :(.

Ale abych zase nepsala jen o tom, na horách to bylo opravdu super, prostě ráj pro lyžaře, i jsem vám sem hodila pár foteček, nejsou nijak upravené, jen zmenšené. Snad se vám budou líbit a představíte si, jak jsem se asi měla :).

Obrázky prosím nekopírovat!
 
 

Reklama