Webmiss

Lyžák je na spadnutí

17. ledna 2009 v 21:07 | verczaaa
Asi jako všichni, tak já si taky beru týdenní dovolenou. Jedeme zítra se třídou na lyžák. Musim se vám přiznat, že sem na tom nikdy nestála a sem pěkná trouba v tomhle oboru... :o) Takže se těšim jak malý dítě jak se pěkně otluču a pořádně se ve sněhu vyblbnu. Přijedeme až příští sobotu a zase vše bude ok.
Jen nevím jak to bude tady. Dnes sem udělala pár článků a bych je někdy v týdnu nechala zveřejnit. Bohužel jinak žádný novinky teda nebudou. Musíte to bez mých komentářů přežít... ale vy určitě ano!!! Tak pp

Tak nějaká ta aktualita o mě :)

12. ledna 2009 v 21:10 | verczaaa
Je tu další nový týden a jak se zdá, pro všechny bude hodně náročný!! U mě bohužel taky. Ještě nějaké to dohánění testů a známek nebude výjimkou. Čeká mě tolik testů, že ani moje dvě ruce to nedají do kupy(no možná přehánim, ale bude jich hodně). Dnes tu toho moc nepřibylo, pže sem se muselo šrotit na zítřejší test z francouzský matiky. Lidi, nikdy nechoďte na jazykovou školu!!! :( Děs běs. Jak většina píšete, čeká vás v tomhle týdnu to samé, nejsme v tom sami!! No a příští týden mě čeká lyžařský kurs, takže prča nade vše xD!! Pokusim se ještě na blog něco přidat a bude :o). Tal pohodovej večer všem a MOC DĚKUJU SVÝM SB že sem chodí a píší komenty!! Jsem za ně moc moc šťastná!!♥

Jupíí!!

6. ledna 2009 v 16:55 | verczaaa
Ani nevíte jak jsem ráda!!! Už se to konečně zpravilo nebo jak to mám říct, jsem naprosto štěstím bez sebe!!! Jak já se zase na vás všechny těšila! Mám hned dvě novinky a tím jsou moje SB, mám nové- první je majitelkou >Sue< a její blog je !zde! a je o mojí nej Reese!! Druhý je majitelky Magdushky a můžete se kouknout !zde! a její blog se orientuje na Avril Lavigne! Oba bločky jsou úžasně vedený a suprový! Určo vám to stojí za to. Já teď nebudu otálet a pustim se do nějakých článků!! Tak papa

Nastaly potíže..!!

30. prosince 2008 v 12:02 | verczaaa
Chci se vám všem moc a moc omluvit, ale blbne mi blog, nezobrazuje se mi v novém článku ten odstavec s vložením nového obrázku, videa, odkazu a tak. A všechny obrázky, které mám o Reese mám uložené v počítači, takže budu muset počkat, než mi to přestane blbnout a znova mi to půjde!! Hrozně mě to teda štve, ale u vás určitě takový problémy nenastaly, pže normálně články píšete... co se tá dělat. Budu prostě v to doufat, že se to znova navrátí do stejné podoby!! Pozn.: Každý den se koukám jestli to půjde, ale stále nic, hlásí mi to chybu, která snad možná ani nepude vrátit zpět!! To sem fakt nadšená!! Tak vám všem přeju krásný vstup do nového roku 2009, doufám, že pro vás bude lepší než tenhle letošní!!

Krásné Vánoce!!

24. prosince 2008 v 12:26 | verczaaa
Tak lidičky, přeju vám spolu i s Reese krásně strávené Vánoce, ať dostanete pod stromečem, co si vaše srdíčko přeje a ať vám nezaskočí ta nějaká nešťastná kost!! Bylo by toho opravdu škoda!! Tay dofám, že je strávíte v klidu a míru, néé jak tomu bývá v Pelíškách a tak podobn :o)!! Dnes tu asi nic nepřibyde, pže musim pomáhat v kuchyni a zabalit ještě poslední dárečky!! Ještě obejdu svá milovaná SB a doufám tu budu zítra, ale přijeda návštěva, ale tak pokusím se!!
Takže ŠŤASTNÉ A VESELÉ!!

Vánoční náladička... :)

22. prosince 2008 v 11:49 | verczaaa
Ahojky lidišky!!!!!! Už se těšíte na Vánočky??? Já strašně moooc, na dárečky, na zlatý prasáko a všechny takový vco okolo toho!! Venku to vypadá jak kdyby byl podzim, sníh snad ani nebude.... to mě na tom štve úplně ze všeho nejvíc! I když rosničky říkají, že sníh bude a bude, tak čekám a budu čekat!
Taky bych vás chtěla informova, že sem taky viděla Čtvery Vánoce!!! Srandy byla kopa a když to vidí člověk jako já, vyjde z toho něco fakt famózního, pže já se směju absolutně všemu...!! Doufám, že si ty zasloužený dvou týdenní prázky užije jako já!! :o)

Jsem velmi mile překvapena...!! :o)

14. prosince 2008 v 14:59 | verczaaa
Ahojky všem, taky jsem se rozhodla, že vám sem budu dávat nějaké ty aktuality o mě nebo co se bude na blogu dík. Někdy mám hroznou chuť se vám všem prostě svěřit :o)!! No momentálně se mám fajn, ale až na jednu věc a ta je že se zase blíží zítřejší škola a mě se nakupilo tolik úkolů, že to mám až do večera! Když to stihnu večer něco sem dodat, budu jen a jen ráda!! Chci, abyste taky věděly o Reese jen a jen samé novinky! A ještě sem se vás vůbec nezeptala jak se těšíte na Vánoce a co byste si přály pod stromeček??!! Mě se teďka honí hlavou spousta věcí, ale to se určitě pod stromeček nevejde! :o) A jsem opravdu hodně mile překvapená, že se vám tehle desing líbí, strávila sem nad ním hodiny, než mě (jak se říká) políbila múza!! :o) Moje milovaná SBéčka oběhnu až na večer. Tak užívejte zbytek neděle!! Papa :o)

Není čas....!

20. listopadu 2008 v 17:47 | verczaaa
Tak jak už titul napovídá, vůbec nestíhám a nemám čas!! Musím se dnes učit na dva důležité testy a zítra taktéž nemám čas. Zítra se jdu po dlouhý době pobavit s kámoše a atd.- trochu se vybít a nabrat sílu, na tohle hnusný počasí a tak prostě na školu!! U Reese nic novýho a žádný články zítra a ani dnes nebudou!! Možná zítra navečer! Člověk není stroj!! Obejdu ještě dnes své SB a napíšu komentíky a to je vše na co se zmůžu, dokud mě máma nevyhodí se jít učit!! Tak papa a hezký víkend!!

Tak už jsem z5!!

14. listopadu 2008 v 22:35 | verczaaa
Tak jsem už zpátky, až doted jsem nestihla napsat nějakou tu aktualitu atd. Byla to docela dobrá zkušenost, ale asi bych do toho znova nešla!! Teda aspoň už néé s Dánama, pže ty si dokážou navymejšlet věcí a stejně se jim to pak nelíbí, byla sem z nich fakt jen a jen na nervy!! Ale naštěstí ten tejden sem přežila ve zdraví, co mi taky zbejvalo co?? Takže se zase blog vrátí do formy, o víkendu bych chtěla přidat nějaká nová infa o filmech, mám jich tu docela málo!! Jsem ráda, že se mé SB koukaly na blog, jestli sem něco nepřidala, ale vážně se nedalo!! Byla sem ráda, že sem pak vůbec usnula!! U Reese se toho tak moc neděje, jen pouze, že byla předevčírem na udělovací akcičce(už tu samo je). Jinak nic, tak budu přidávat i paparazzi fotky z minulých roků, aby se to tu trochu zaplnilo!! Tak užívejte dlouhého volna=tři dny(bohužel)!! Vaše
Verczaaa

Chjo...!!

5. listopadu 2008 v 21:52 | verczaaa
Moji milí návštěvníci!!
Je to tu, přihlásila jsem se ve škole na výměnný pobyt a zítra mi přijede Dánka a bude tu semnou až do příští středy, takže asi chápete kam tím mířím, nebudu vůbec stíhat obcházet své SB, natož přidávat nějaké články. Bude to tu te týden malinko chátrat, je to blbý, ale je to tak!! Nemám tohle ráda, předpřipravila bych nějaké články, ale škola mi zabírá fakt hodně času!! Tak prosím vydržte a ve čtvrtek mě tu máte jak na koni!!
 
 

Reklama